BM Systém

Servis výpočetní techniky

BM Systém poskytuje záruční servis i pozáruční servis notebooků, počítačů,monitorů a tiskáren. Záruční servis poskytujeme zdarma a pozáruční servis pro výrobky všech značek za cenu odpovídající rozsahu servisních prací.

Po telefonické domluvě na čísle 387220160 si zajistíte odvoz do našeho servisního střediska.

Provádíme záruční a pozáruční servis pro zařízení:

  • Servis PC - odborný servis stolních počítačů všech značek. Servis počítačů zajišťujeme jak v rámci záruky, tak i po vypršení záruční lhůty. Veškeré opravy počítačů jsou prováděny odborníky na počítačový servis.
  • Servis notebooků - komplexní záruční a pozáruční servis notebooků. Provádíme běžný servis, ale také složitější opravy notebooků všech běžně dostupných značek a typů.
  • Servis tiskáren - opravy laserových, inkoustových i jehličkových tiskáren. Provádíme servis tiskáren základního rozlišení, ale také HP DesignJet (velkoformátové tiskárny – tzv. plotry). Servis tiskáren a veškeré opravy zajistíme jak v rámci záruky, tak i po jejím uplynutí.
  • Servis monitorů - servis CRT monitorů i LCD monitorů všech běžně prodávaných značek.
  • Další zařízení - servis UPS - záložní zdroj. Provádíme servis zařízení značky APC, součástí servisu je také kalibrace zdroje. Dále opravujeme scannery, kopírky, pokladní tiskárny...

Cisco VPN klient
Cisco klient Win-32bit
Cisco klient Win-64bit

Vzdálené připojení
Klient vzdáleného připojení